Hızlı ve Ücretsiz Kargo Teslimat

 

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo(Aynı gün kapıda teslimat hariç), Türkiye’nin her yerine ücretsizdir.150 TL’den az tutarda yapılan alışverişlerde kargo ücreti sepette otomatik olarak toplam tutara eklenir. Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının teslim süreleri içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

 

Samsun İçi Kapıya Teslimat

 

Kurye teslimatı ile, hafta içi saat 16:00, Cumartesi saat 14:00’a kadar verdiğiniz Samsuniçi siparişleriniz en geç 4 saatte adresinize teslim edilir. 1000 TL ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerde kurye seçeneği ücretsizdir. Aksi takdirde kurye ücreti 20 TL’dir. Müşteri Hizmetleri ekibimizi 0 (850) 305 25 45’den arayarak teslimat zamanını kendi programınıza göre ayarlayabilirsiniz.

 

Genel Bilgiler

 

Pazartesi’den Cumartesi’ye saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Bu zaman aralığı haricinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir. 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafımızdan takip numaranızı da içeren bir e-posta alırsınız. Sonrasında siparişinizi verilen takip numaranız aracılığıyla firması sayfasından takip edebilirsiniz. 

Teslimat adresinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargo firması tarafından teslim alındıysa adres değişikliği ekstra ücrete tabi tutulur.

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 0 (850) 305 25 45. Albakbakim.com